ТМ «Миргородська» — це природна мінеральна вода. Вона додає життєвих сил, відкриваючи «друге дихання». Це відбувається завдяки набору мінералів Миргородського родовища.

 

Видобувається з широко відомого Миргородського родовища мінеральних вод. Розливається вона безпосередньо на місці видобутку у відповідності з міжнародними нормами розливу природних мінеральних вод, що забезпечує повне збереження всіх її природних властивостей.

newsfilter

Миргородська Лагідна. Анти-зомбі-ефект

 
Чи буває так, що Вам важко прокидатися зранку, ходити на роботу чи навчання, зустрічатися з друзями, робити різні цікаві справи? Чи Ваші друзі скаржаться на те, що не можуть розпочати заплановане чи доробити розпочате? Вважаєте, це стосується тільки Вас?
Останнім часом деякі люди, незалежно від статі, віку та роду діяльності, помічають у себе цей стан,  що безперечно відображається на їх активному стилі життя.
Ознаки такого стану: втрата життєвих сил, стомленість, сонливість, поганий настрій, деколи апатія, навіть стрес.
Причина виникнення цих симптомів проста: втрата життєвих сил або, як зараз це називають в народі, – зомбі-ефект*.
В чому ж причина зомбі-ефекту та як його позбутися?
Відчуття втрати життєвих сил може виявлятися у може бути наслідком нестачі основних мікроелементів в організмі людини та порушенні мінерального обміну. Простіше кажучи, для того, щоб почувати себе бадьорими, натхненними та сповненими сил, нашому організму потрібні мінерали життєвих сил – кальцій, магній, калій та натрій, кожен з яких відіграє важливу роль у функціонуванні нашого організму.
 
Кожен з важливих мінералів виконує свої функції. Кальцій потрібен не лише для міцності кісток, він важливий для нервової системи, сну та гарного настрою. При нестачі кальцію у людини погіршується настрій, з’являється нервозність та роздратованість. Без магнію людина не зможе сконцентрувати увагу та спокійно себе почувати, з’являється депресивний настрій та стан. Швидку втрату сил, важкість при диханні, стан трохи сплутаної свідомості може спровокувати нестача калію. А відчуття втоми і навіть судоми можуть свідчити про недостатність натрію. 
Але на кожен зомбі-ефект знайдеться анти-зомбі-ефект*.
Щодня пийте Миргородську Лагідну, додавайте життєвих сил –  і Ви знову відчуєте, що готові стрибнути вище своєї голови!
 
* - зомбі-ефект, анти-зомбі ефект, зомбі – вигадані, жартівливі висловлювання.
11 22